První elektrickou lokomotivu západní provenience, která v Česku prošla komplexní modernizací, díky níž vzniklo špičkové hnací vozidlo EffiLiner 3000, představili dnes na ostravském veletrhu drážní techniky Czech Raildays Josef Gulyás, generální ředitel akciové společnosti CZ LOKO, a Marie Vopálenská, generální ředitelka Asociace podniků českého železničního průmyslu (ACRI).
» ČTĚTE VÍCE

CZ LOKO, a.s., vystavuje na veletrhu Czech Raildays 2016 v Ostravě tři hnací kolejová vozidla.
» ČTĚTE VÍCE

Dne 20.05.2016 proběhla prezentace lokomotivy 2M62UM-0111 v Lotyšsku, první dvojic lokomotiv celkové série o počtu 14 ks., které jsou určené pro provoz na lotyšských železnicích Latvijas Dzelzceļš.
» ČTĚTE VÍCE

Modernizace íránské železniční sítě a obnovy tamních kolejových vozidel chce využít akciová společnost CZ LOKO, která se v Teheránu účastní mezinárodního veletrhu dopravy a železničního průmyslu Rail Expo 2016. Ten se koná od 15. do 18. května. O významu, který tomuto trhu dává, svědčí i samostatná expozice. Firma tím reaguje na pokles obchodu s železničními dopravci v Ruské federaci a některých dalších postsovětských zemí, které se potýkají s hospodářskou krizí.
» ČTĚTE VÍCE

Společnost CZ LOKO se v rámci plánovaných exportních aktivit zúčastnila veletrhu Ferroviaria, který se konal od 5. do 7. dubna 2016 v italském Turíně.
» ČTĚTE VÍCE