Sdružení pro zahraniční investice - AFI, Americká obchodní komora v ČR - AmCham a Technologická agentura ČR udělili společnosti CZ LOKO ocenění Nejlepší spolupráce roku 2013 za projekt Výzkum a vývoj nadřazeného řízení lokomotiv.
» ČTĚTE VÍCE

Komplexně modernizovaná lokomotiva 753.604 od začátku ledna zajišťuje přepravu kontejnerových vlaků na tratích Dunajská Streda – Bratislava a Dunajská Streda – Zvolen - Košice. Později Metrans Danubia počítá i se službou na trati Dunajská Streda - Budapest.
» ČTĚTE VÍCE

Společnost CZ LOKO získala 37. místo v soutěži „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH”. Oproti loňskému ročníku je to posun v celkovém hodnocení o osm příček výš.
» ČTĚTE VÍCE

K završení pro CZ LOKO zcela unikátního projektu došlo 27. 9. 2013 na zkušebním okruhu ve Velimi. Vedení společnosti v čele s generálním ředitelem AŽD Praha Ing. Zdeňkem Chrdlem převzalo do zkušebního provozu měřicí vůz, který vznikl komplexní modernizací motorového vozu 851.026.
» ČTĚTE VÍCE

Společnost CZ LOKO již po osmé vystavuje na veletrhu TRAKO, který se koná v Gdaňsku od 24. do 27. září 2013. Záštitu nad jubilejním 10. ročníkem TRAKO převzal ministra dopravy, výstavby a námořního hospodářství Polské republiky. Veletrh TRAKO je největší a nejprestižnější veletrh v Polsku. Prezentuje aktuální úroveň rozvoje dopravní techniky a železniční infrastruktury.
» ČTĚTE VÍCE