Vzácná návštěva ze společnosti ZEPPELIN GmbH

29. srpna 2012 navštívil společnost CZ LOKO předseda představenstva společnosti ZEPPELIN GmbH Peter Gerstmann v doprovodu Pavla Boše, jednatele a finančního ředitele Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o.

Oba pánové si za asistence předsedy představenstva a generálního ředitele Josefa Bárty prohlédli výrobní závody v České Třebové a v Jihlavě, seznámili se se členy managementu CZ LOKO a s aktuálním produktovým portfoliem.
Peter Gerstmann informoval management CZ LOKO o nových akvizicích společnosti ZEPPELIN GmbH a plánech na nejbližší období.

Koncern ZEPPELIN GmbH zajišťuje prodej a servis stavebních strojů CAT, vysokozdvižných vozíků Hyster, zemědělských strojů CIS, generátorů a kogeneračních jednotek včetně lokomotivních a lodních motorů. S 6 900 zaměstnanci je společnost zastoupena na 190 místech v 26 zemích. Průmyslové závody jsou umístěny mimo jiné v Brazílii a Indii. Zeppelin je značka vysoké kvality. Skupina Zeppelin s ročním obratem 2,4 miliardy eur je výrazně zaměřena na zákazníka a řešení problémů z jednoho zdroje. Koncern se specializuje i na výrobu a výstavbu průmyslových zařízení pro vysoce kvalitní sypké materiály, zajišťuje na klíč systémy pro gumárenství a výroby pneumatik, zpracování plastů, potravin, nápojů a farmaceutických výrobců.

Společnost Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o. je vedoucí firmou na trhu stavebních a zemních strojů, manipulační techniky a energetických systémů v České republice. Je součástí koncernu Zeppelin GmbH. Čtyřicetileté partnerství se značkou Caterpillar umožnilo firmě Phoenix-Zeppelin pro své zákazníky vybudovat jedinečný systém služeb od kvalitního servisu až po krátkodobý a dlouhodobý pronájem. V současné době kromě strojů a energetických zařízení značky Caterpillar poskytuje Phoenix-Zeppelin i výrobky dalších společností, jako jsou hutnicí a vibrační technika Weber MT, manipulační technika Hyster, drticí a třídicí technika značky MFL a další. Phoenix-Zeppelin provozuje také vlastní půjčovnu stavebních strojů a zařízení The Cat Rental Store a nabízí možnost pronájmu manipulační techniky Hyster. Společnost Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o., je minoritním akcionářem CZ LOKO, a.s.
Peter Gerstmann a Josef Bárta
Peter Gerstmann a Josef Bárta
Josef Bárta, Peter Gerstmann a Pavel Boš
Josef Bárta, Peter Gerstmann a
Pavel Boš
Peter Gerstmann, Pavel Boš a management CZ LOKO
Peter Gerstmann, Pavel Boš a
management CZ LOKO
Jiří Nováček, Peter Gerstmann, Josef Bárta, Pavel Boš a Vlastimil Budař v jihlavském výrobním závodě
Jiří Nováček, Peter Gerstmann,
Josef Bárta, Pavel Boš a
Vlastimil Budař v jihlavském
výrobním závodě