• HOT LINE SERVIS

    Volejte

    +420 725 862 060

  • Volná místa

    Manipulační dělník

    Otvíráme nový provoz v Jihlavě! Pojďte s námi vyrábět lokomotivy!

    Je pro Vás důležité najít si dlouhodobou a stabilní práci? Už máte dost agenturního zaměstnávání a chtěl byste se stát kmenovým zaměstnancem? Nechcete stát u linky, nemáte rád monotónní práci? Ozvěte se nám!

    Nabízíme mzdu od 20.000,- Kč + náborový příspěvek 10.000,- Kč a k tomu práci na 1 směnu!

    Co Vás čeká?

    • příprava skladových zásob plechů pro denní spotřebu ve výrobě
    • orientace ve skladových položkách
    • expedice výpalků
    • hlídání a evidence skladových zásob v součinnosti s oddělením nákupu

    Jaké zkušenosti a dovednosti byste měli mít?

    • platné oprávnění pro obsluhu VZV a manipulačního vozíku
    • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
    • praxe v oboru výhodou
    • spolehlivost, zručnost, dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost

    Místo výkonu práce:

    Jihlava

    Zaměstnanecké benefity:

    • náborový příspěvek 10.000 Kč
    • 13. mzda
    • příspěvky na stravování/stravenky Sodexo
    • zvláštní placené volno 6 dnů/rok
    • příspěvky na ŽP nebo PP
    • poukázky Edenred (500,- Kč za 1/2 rok)
    • odborné a rozvojové vzdělávání zdarma

    Mzda:

    20000 Kč

    Nástup:

    dle dohody

    Kontakt:

    Ladislav Budin, tel. +420 724 681 468 e-mail: ladislav.budin@czloko.cz

    Zde můžete vyplnit dotazník uchazeče

    Dotazník uchazeče o zaměstnání

    Pracovní místo o které mám zájem

    Osobní údaje

    Kvalifikace

    Praxe

    Jednotlivé pracovní zkušenosti seřaďte chronologicky tak, aby v pořadí první bylo uvedeno Vaše současné (poslední) zaměstnání. Uveďte datum nástupu a ukončení pracovního poměru (rok/měsíc). Ke každému zaměstnavateli uveďte pracovní místo, které jste zastávali, a pracovní náplň.

    Doplňující informace

    Přiložené soubory

    Informace pro uchazeče týkající se ochrany osobních údajů

    * - povinné položky
    Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *