• HOT LINE SERVIS

  +420 702 242 018

 • Expozice CZ LOKO na veletrhu Ferroviaria 2016 v Turíně

  21.11.2016

  Společnost CZ LOKO se v rámci plánovaných exportních aktivit zúčastnila veletrhu Ferroviaria, který se konal od 5. do 7. dubna 2016 v italském Turíně.

  Cílem prezentace bylo představení nově otevřeného obchodního zastoupení CZ LOKO Italia, jehož provoz byl zahájen na začátku tohoto roku v italském přístavu Porto Mantovano.
  Nové zastoupení nejen výrazně zefektivní a zrychlí potřebné servisní zásahy, ale také pomůže rozšířit výrobní, opravárenské a servisní kapacity CZ LOKO. „Naším strategickým záměrem je přiblížit se našim současným i potenciálním zákazníkům. V Itálii je v provozu 42 diesel-elektrických lokomotiv z produkce CZ LOKO, a ty je potřeba jak udržovat v provozu, tak u nich provádět případné servisní zásahy v případě potřeby. Navíc je to ta nejlepší reference pro naše plánované další aktivity v tomto regionu“, říká ředitel pobočky CZ LOKO Italia Marco Danzi. „Plánujeme využití kapacity místních partnerských dílen nejen k provádění běžných údržbových prací, ale i ke kompletaci paketových nových stavebnicových produktů pod značkou CZ LOKO“, doplňuje Danzi.
  Na italském veletrhu Ferroviaria vystavuje na 280 vystavovatelů a jeho branami projde na 6.500 návštěvníků.

  Zpět
  ×