Nová vize CZ LOKO a.s. přináší změny

08.10.2018

Společnost CZ LOKO a.s. v rámci své nové strategické vize provedla změnu ve vedení dceřiné společnosti CZ LOKO Polska. Dosavadního Předsedu představenstva Mgr. Piotra Pytla vystřídal Mgr. Roman Stříž.

Po téměř osmi letech Piotr Pytel opustil pozici předsedy představenstva a nahradil jej Mgr. Roman Stříž. Částečnou obměnou prošla také dozorčí rada a sídlo společnosti CZ LOKO Polska bylo převedeno z původních Gliwic do Katowic.

„V současné době máme jasně definovanou strategii, která povede k lepším prodejním výsledkům na polském trhu. Tomuto trhu máme rozhodně co nabídnout a naše portfolio posunovacích lokomotiv má v Polsku velký potenciál. Primárně se chceme zaměřit na prodej naší nejmenší posunovací lokomotivy EffiShunter 300, se kterou jsme již uspěli ve Varšavském Metru, dále nabízíme také větší EffiShunter 1000, který splňuje nejnovější normy TSI a je vhodným produktem pro zákazníky vyžadující interoperabilitu a unifikaci technického řešení v rámci celé EU. Mým dalším důležitým úkolem je komunikovat v Polsku naše rozhodnutí ukončit opravy lokomotiv původní produkce ČKD, a to především řady T448. Místo oprav jsme však schopni našim zákazníků tato vozidla stále modernizovat na řadu 741.7, která je v Polsku plně schválena. To samé se týká lokomotiv řady S200, které umíme komplexně zmodernizovat na řadu EffiShunter 1600,“ okomentoval současnou situaci nový Předseda představenstva Roman Stříž.

Zpět
×