• HOT LINE SERVIS

    Volejte

    +420 725 862 060

  • Volná místa

    Vedoucí servisního střediska

    Jste technicky zdatný, zkušený leader za kterým jsou vidět výsledky? Motivuje Vás úspěch podřízených a spokojenost klientů, umíte naslouchat, pochválit, zhodnotit výsledky a nasměrovat? Dokážete si získat důvěru? Jste proaktivní, cílevědomý , zodpovědný a hledáte způsoby a ne důvody?

    Pokud ano, napište nám! Hledáme vedoucího servisního střediska, který naši společnost posune dál!

    Co vás čeká?

    • sestavování pracovních týmů dle typu zakázky
    • organizace práce dle priorit
    • práce s informačním systémem společnosti (evidence, vykazování, zpětná vazba…)
    • komunikace s partnery v rámci servisní struktury
    • komunikace se zástupci zákazníka
    • komunikace s dodavateli zboží/služeb
    • udržování a rozvoj pracovního týmu
    • proaktivní přístup k dodržování a tvorbě procesů

    Co od vás očekáváme?

    • minimálně SŠ technického zaměření
    • praxi alespoň 3 roky v oboru
    • zkušenosti s řízením týmu lidí
    • operativní rozhodování dle priorit
    • práci v týmu
    • schopnost učit se novým věcem a být odolný vůči stresu
    • komunikativní schopnosti s externím a interním zákazníkem
    • spolehlivost, proaktivní přístup a schopnost práce v týmu
    • cizí jazyk: AJ (min. písmo), RJ + NJ výhodou
    • aktivní řidič (sk. B)

    Místo výkonu práce:

    Česká Třebová

    Zaměstnanecké benefity:

    • jazykové kurzy, odborné a rozvojové vzdělávání zdarma
    • flexibilní pracovní doba
    • 13. plat
    • příspěvky na stravování/stravenky
    • 26 dní dovolené
    • příspěvky na ŽP nebo PP
    • benefit karty 500 Kč / měsíc

    Nástup:

    dle dohody

    Kontakt:

    Ladislav Budin, tel. +420 724 681 468 e-mail: ladislav.budin@czloko.cz

    Zde můžete vyplnit dotazník uchazeče

    Dotazník uchazeče o zaměstnání

    Pracovní místo o které mám zájem

    Osobní údaje

    Kvalifikace

    Praxe

    Jednotlivé pracovní zkušenosti seřaďte chronologicky tak, aby v pořadí první bylo uvedeno Vaše současné (poslední) zaměstnání. Uveďte datum nástupu a ukončení pracovního poměru (rok/měsíc). Ke každému zaměstnavateli uveďte pracovní místo, které jste zastávali, a pracovní náplň.

    Doplňující informace

    Přiložené soubory

    Informace pro uchazeče týkající se ochrany osobních údajů

    * - povinné položky
    Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *