• HOT LINE SERVIS

  +420 702 242 018

 • České lokomotivy ve virtuální realitě

  08.06.2021

  První železniční showroom ve VR (virtuální realitě) - CZ LOKO Virtual Depo – se otevírá veřejnosti.

  CZ LOKO Virtual Depo nabízí prohlídku nejnovějších modelů průmyslových lokomotiv ve VR i klasickém 3D režimu přímo ve webovém prohlížeči. Společnost CZ LOKO a.s, český výrobce lokomotiv, bude systém využívat pro obchodní prezentaci a později také pro školení a trénink zaměstnanců. Dalším z cílů Virtual Depo je otevření pomyslné brány výrobního závodu milovníkům železniční techniky a nabídnutí nevšedního zážitku i široké veřejnosti.

  Virtual Depo využívá využívání zobrazení ve webovém prohlížeči ve VR i klasickém 3D režimu. Uživatelé tak mohou systém využívat pomocí mobilu, desktopu i VR headsetu. Aplikace je přístupná uživatelům od 7. června 2021 na adrese www.virtualdepo.czloko.cz

  “Virtuální realitu bereme jako praktickou a efektivnější cestu, jak představovat naše lokomotivy partnerům i fanouškům po celém světě a poskytovat jim přímou podporu v míře, která by ani za běžných podmínek nebyla možná. Omezení nám v přinesla příležitost dát prostor inovaci, která dál ovlivní naši celkovou komunikaci,” říká k záměrům projektu Jan Kutálek, obchodní ředitel a člen představenstva CZ LOKO a.s.

  Projekt virtuálního železničního depa vznikl za necelý rok jako odpověď na omezení klasických veletrhů a obchodní činnosti společnosti. Původní záměr se postupně rozšířil o možnosti školení a výuky nejen zaměstnanců, ale i zákazníků.

  Virtual depo článek

  CZ LOKO Virtual Depo

  Zpět
  ×