CZ LOKO spouští službu hodinových pronájmů lokomotiv

25.08.2020

Společnost CZ LOKO, známá především jako významný výrobce diesel-elektrických lokomotiv a speciálních hnacích vozidel, nabízí i řadu doplňkových služeb – od zajištění kompletního servisu vozidla a lokomotivního parku až po jeho financování. Nyní se CZ LOKO rozhodlo vstoupit na pole krátkodobých pronájmů lokomotiv. Služba, poskytována již dříve provozovanou půjčovnou EasyRent, se jmenuje EffiRent. V pilotní fázi pro tento účel k dispozici moderní dvousystémová elektrická lokomotiva typu EffiLiner 3000, řada 365, která je schválená pro nákladní vozbu v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Často se u zákazníků setkáváme s požadavkem, že si potřebují rychle půjčit lokomotivu na jeden nebo dva dny, a právě pro ně je tato flexibilní služba určena,“ říká Jan Kutálek, obchodní ředitel CZ LOKO.

Díky službě EffiRent mají dopravci možnost pružněji reagovat na nárazové navýšení přepravních výkonů a zároveň vyzkoušet přínosy moderní elektrické lokomotivy na konkrétním výkonu.

Základní hodinová sazba pronájmu startuje na 70 EUR a přesná částka závisí na objemu poskytovaných služeb. Zajímavou volbou pro operátory je i možnost objednání lokomotivy společně se strojvedoucím proškoleným na tuto řadu.

EffiRent

Dvousystémová elektrická lokomotivy EffiLiner 3000

EffiRent

Lokomotivy EffiLiner 3000 jsou schválené pro provoz v režimu mnohočlenného řízení

EffiRent

Lokomotivu EffiLiner 3000 (365.004) má skrz půjčovnu CZ LOKO EasyRent v dlouhodobém pronájmu společnost CER Cargo Holding

Zpět
×