• HOT LINE SERVIS

  +420 702 242 018

 • CZ LOKO získalo titul Bezpečný podnik. Zatím pro jihlavskou provozovnu

  20.11.2019

  Akciová společnost CZ LOKO, provozovna Jihlava, se zařadila mezi nemnoho českých firem, které splnily kritéria pro udělení titulu Bezpečný podnik. Ocenění firmě v říjnu udělil Státní úřad inspekce práce.

  „Od října 2016, kdy tato myšlenka poprvé zazněla, jsme v této oblasti na správě majetku udělali obrovský kus práce. Udělený titul je toho jen důkazem. Postupně normy rozšíříme i na ostatní provozovny, další v pořadí bude Česká Třebová,“ říká Michal Krauman, vedoucí oddělení Integrovaného systému řízení CZ LOKO.

  Program Bezpečný podnik existuje v Česku od roku 1996 a aktuálně osvědčení vlastní pouze 81 firem. Titul potvrzuje, že jeho držitelé berou bezpečnost a ochranu zdraví svých zaměstnanců vážně a je pro ně stejně důležitá jako ekonomické ukazatele.

  Ocenění Bezpečný podnik platí jen tři roky a musí se dál obhajovat. Jednou ročně se přitom provádí dohledový audit. Po celou dobu je přitom společnost pod zvýšeným dohledem inspektorů bezpečnosti práce. To firmy vede k tomu, aby zavedený systém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dál rozvíjely a budovaly.

  Bezpečný podnik

  Michal Krauman, vedoucí oddělení Integrovaného systému řízení CZ LOKO (uprostřed), převzal ocenění z rukou Jiřího Vaňáska, náměstka ministryně práce a sociálních věcí pro zaměstnanost, a Rudolfa Hahna, generálního inspektora Státního úřadu inspekce práce.

  Bezpečný podnik

  Ocenění Bezpečný podnik pro provozovnu CZ LOKO Jihlava.

  Bezpečný podnik

  Bezpečný podnik

  Zpět
  ×