• HOT LINE SERVIS

  +420 702 242 018

 • Expozice CZ LOKO na veletrhu TRAKO 2015 v Gdaňsku

  21.11.2016

  Společnost CZ LOKO tradičně - již po deváté vystavuje na veletrhu TRAKO, který se koná v Gdaňsku od 22. do 25. září 2015. Záštitu nad 11. ročníkem TRAKO převzala paní Maria Wasiak, ministryně infrastruktury a rozvoje. Veletrh TRAKO je největší a nejprestižnější veletrh v Polsku, který se koná každý druhý rok a střídá se s berlínským veletrhem Innotrans.

  Expozice společnosti CZ LOKO se nachází v hale C, stánek 13. Na venkovním kolejišti si návštěvníci mohou prohlédnout novou lokomotivu EffiShunter, která je určena pro lehkou posunovací a traťovou službu na drahách celostátních, regionálních a vlečkách. Dvounápravová motorová lokomotiva disponuje elektrickým střídavě-stejnosměrným (AC/DC) přenosem výkonu a je konstruována jako kapotová, s věžovou kabinou strojvedoucího. Společnost CZ LOKO je na polském trhu etablována od roku 1999. Úspěšná je především v hlavních opravách diesel elektrických lokomotiv T448p, S200, elektrických lokomotiv řady 140, 181 a 182 a rekonstrukcí lokomotiv SM 42. Společnost CZ LOKO dodala do Metra Varšava lokomotivu 797.819 už v roce 2008. Vystavená lokomotiva EffiShunter představuje nástupce i této řady. Její technické provedení umožňuje i provoz na drahách speciálních jako je např. Metro.
  TRAKO je vynikající příležitostí k podpoře železniční dopravy (železnice a tramvaje), železničního zasilatelství a logistiky, představující nejnovější technologie. Veletrh TRAKO pořádá organizace Międzynarodowe Targi Gdańskie SA a PKP Group. Tradičně se akce doprovázena bohatým programem - konferencemi, semináři a prezentacemi firem.

  Zpět
  ×