• HOT LINE SERVIS

  +420 702 242 018

 • Půjčovna CZ LOKO EASYRENT bude nově dostupná i na platformě RAILVIS

  19.01.2021

  Společnost CZ LOKO začne nově pronajímat své lokomotivy díky službě RAILVIS, nový celoevropský rezervační a objednávkový systém volných kapacit železničních vozidel. Provozovatelem systému je společnost RAILSCANNER.

  Platforma RAILVIS umožňuje uživatelsky přívětivým způsobem nabízet, rezervovat a objednávat volnou kapacitu lokomotiv půjčovny CZ LOKO, a to jak formou krátkodobých pronájmů – EffiRent, tak dlouhodobých pronájmů EasyRent. Zákazníci budou rovněž dopředu informováni o nově připravovaných vozidlech, které kapacitu půjčovny posílí.

  V úvodní fázi budou mít zájemci z řad provozovatelů železniční dopravy k dispozici elektrickou dvou systémovou lokomotivu EffiLiner 3000, schválenou pro provoz na tratích v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Do budoucna se počítá i s diesel-elektrickou lokomotivou EffiShunter 1000 vybavenou systémem ETCS, což bude pravděpodobně první lokomotiva tohoto typu dostupná v České republice formou půjčovny.

  Profil CZ LOKO na platformě RAILVIS naleznete v tomto odkazu

  https://railvis.com/hub/business/cz-loko

  Railvis

  Vedoucí obchodního týmu CZ LOKO Michal Schaffer a ředitel společnosti RAILSCANNER Adam Froněk během podpisu smlouvy o spolupráci

  Railvis

  V úvodní fázi si lze pronajmout elektrickou dvousystémovou lokomotivu EffiLiner 3000

  Zpět
  ×