CZ LOKO ITALIA posiluje vedení

10.10.2023

Společnost CZ LOKO hodlá v Itálii dále investovat, aby upevnila rozvoj své dceřiné společnosti CZ LOKO ITALIA, která se během několika let stala významným hráčem na italském železničním trhu. Úspěch a růst společnosti CZ LOKO ITALIA dosáhl rozměrů, které vyžadují úpravu řízení, zejména rozdělení a posílení funkcí, které v počáteční fázi zůstaly jednotné. Bylo zaručeno propojení s mateřskou společností v České republice, ale také nezbytná autonomie, aby bylo možné rychle a efektivně reagovat na potřeby a výzvy italského trhu.
Bylo proto jmenováno nové představenstvo, jehož předsedou se stal Andrea Colantoni, nový dvojjazyčný italsko-český odborník, a v němž jsou přímo přítomni místopředseda představenstva a generální ředitel CZ LOKO Josef Gulyás a člen představenstva CZ LOKO Jan Bárta, syn majoritního akcionáře CZ LOKO.
Marco Danzi je potvrzen ve funkci generálního ředitele CZ LOKO ITALIA, aby se mohl více soustředit na provozní a obchodní řízení společnosti CZ LOKO ITALIA, a to i s ohledem na první dodávky nové bimodální lokomotivy DualShunter 2000.

Zpět
×